Вебінар "Академічна мобільність у КПІ ім. Ігоря Сікорського та Познанській політехніці"

4 червня в умовах дистанційної роботи відбувся вебінар "Академічна мобільність у КПІ ім. Ігоря Сікорського та Познанській політехніці".

За інформацією Відділу академічної мобільності університету, до заходу долучилося більше 50 учасників, серед них були представники адміністрації (від КПІ ім. Ігоря Сікорського — проректор з навчально-виховної роботи Наталія Семінська та проректор з наукової роботи Віталій Пасічник, від Познанської політехніки — голова Департаменту міжнародного співробітництва Магдалена Завірська-Вольнєвич), представники відділів міжнародного співробітництва обох університетів, координатори з академічної мобільності, координатори програм подвійних дипломів, науковці, студенти, аспіранти.

Під час вебінару обговорювали: програми академічного обміну Erasmus+; можливості польських програм академічного обміну для українських здобувачів вищої освіти (бакалаврів, магістрів, аспірантів та докторантів), викладачів та науковців; спільний досвід організації програм подвійного диплому та нові можливості співпраці; програми підтримки міжнародної мобільності від NAWA та Fundacja Rozwoju Systemu Edukacii; освітні та наукові можливості проєктів програми Горизонт 2020.