Відкрито нові конкурси для кредитної мобільності студентів в Близькосхідному технічному університеті (Туреччина) в рамках програми «Erasmus+». Deadline 31.10.2016

На сайті Відділу академічної мобільності Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» з’явилася інформація про відкриття нових конкурсів європейської програми академічних обмінів «Erasmus+». Зазначена програма дозволяє студентам з України протягом одного або двох семестрів навчатися в університетах інших країн, вивчаючи дисципліни за спорідненою спеціальністю (кредитна мобільність), при цьому отримувати стипендію та відшкодувати витрати на дорогу.

Студенти ІЕЕ мають можливість взяти участь у проекті мобільності з Близькосхідним технічним університетом (Туреччина) в 2016/2017 навчальному році.

Стипендії для 4 студентів-бакалаврів.

Кінцевий термін подачі документів – 31 жовтня 2016 р. Детальна інформація: http://mobilnist.kpi.ua/erasmus/kredytna-mobilnist/16-prohramy/240-middle-east-technical-university