Відкрито нові конкурси для кредитної мобільності студентів в університеті м. Гронінген (Нідерланди) в рамках програми «Erasmus+». Deadline 12.10.2016

На сайті Відділу академічної мобільності Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» з’явилася інформація про відкриття нових конкурсів європейської програми академічних обмінів «Erasmus+». Зазначена програма дозволяє студентам з України протягом одного або двох семестрів навчатися в університетах інших країн, вивчаючи дисципліни за спорідненою спеціальністю (кредитна мобільність), при цьому отримувати стипендію та відшкодувати витрати на дорогу.

Студенти ІЕЕ мають можливість взяти участь у проекті мобільності з університетом м. Гронінген (Нідерланди) в 2016/2017 навчальному році.

Стипендії для 3 студентів (бакалаври або магістри).

Є вимога стосовно наявності міжнародного сертифікату TOEFL або IELTS.

Кінцевий термін подачі документів – 12 жовтня 2016 р. Детальна інформація: http://mobilnist.kpi.ua/erasmus/kredytna-mobilnist/16-prohramy/244-university-of-groningen