Гостьові лекції професора Канага Саба Пати Мильваганам з Університету Південно-Східної Норвегії

З 02.12.2019 по 06.12.2019 для студентів Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського  професором Канага Саба Пати Мильваганам з Університету Південно-Східної Норвегії були проведені гостьові лекцій за темою «Електроенергетична система: стан, тенденції розвитку та тематичні дослідження у сфері експериментальної техніки, відкритих промислових даних та відновлюваних джерел енергії».

Цей 8-годинний міні-курс організований як навчальна мобільність в рамках програми Erasmus + та виконання цілей міжнародного освітнього проекту «Норвезько – Українське співробітництво з освіти заснованої на наукових дослідженнях в сфері інноваційних, сталих та енергоефективних систем» (ID проекту: CPEA-LT-2016/10044) за програмою «Eurasia» між КПІ ім. Ігоря Сікорського і Університетом Південно-Східної Норвегії.

Підготував: Мирослав Стрелков,
канд. техн. наук, ст. наук. спів., доц. кафедри електропостачання