Гранти Inconet Eap для участі у наукових заходах «Eubrokerage Events». Deadline 31.10.2016

Міжнародний офіс ІЕЕ звертає увагу викладачів на інформацію з 216-го випуску інформаційного бюлетеня «Джерело» про можливість отримання гранту програми IncoNet EaP. Дедлайн: 31.10.2016.

Мета грантової програми IncoNet EaP - надати фінансову підтримку дослідникам з країн Східного Партнерства для участі у Brokerage events у рамках програми «Горизонт 2020» в країнах-членах ЄС чи асоційованих країнах. Тематичні пріоритети: здоров'я, енергетика та глобальна зміна клімату. Максимальний розмір фінансування - 1 500 євро.

Вимоги до кандидатів:
* Бути членом або співробітником науково-дослідної установи, організації і/або мережі організацій, вищого навчального закладу, або підприємства, і працювати над дослідженням.
* Проводити дослідження в одній з країн-партнерів – Азербайджані, Білорусії, Грузії, Молдові, або Україні.
* Подати повністю заповнену форму заявки, разом з усією необхідною документацією.
* Мати ступінь кандидата наук і/або, принаймні, трирічний досвід наукових досліджень.
* Проводити дослідження за одним із напрямів: охорона здоров'я, енергетика і зміна клімату.
* Знати англійську мову.
* Мати деякий міжнародний досвід (вже існуючі контакти в інших країнах, участь в міжнародних конференціях і консорціумах і т.д.).
* Мати намір брати участь в певному конкурсі програми "Горизонт 2020".

Критерії оцінки
1. Наукова робота/дослідження (публікації, патенти, проекти і т.д.) (40% від загальної оцінки).
2. Співробітництво з міжнародними партнерами (проекти і/або співробітництво з іншими країнами; тренінги за кордоном, участь у міжнародних конференціях і т.д.) (20% від оцінки).
3. Намір взяти участь в тому чи іншому конкурсі програми "Горизонт 2020", намір в повній мірі скористатися участю в заході: очікувані результати, конкретні плани співробітництва, участь в програмі "Горизонт 2020" мають бути описані більш детально (40% від оцінки).

Додаткові критерії оцінки:
* Стать апліканта: заохочення жінок-дослідників до участі;
* Заохочення молодих дослідників;
* Намір реалізувати додаткові заходи (наприклад, підготувати презентацію, взяти участь в стендовій сесії, подати профіль для пошуку партнера, запланувати двосторонню зустріч і т.д.).

Грант на участь в заходах має бути не більше ніж 1,500 євро. Контактна особа в Україні: Олена Коваль (post@fp6-nip.kiev.ua, nip@fp7-ncp.kiev.ua)

Більше інформації за посиланням: http://inco-eap.net/en/538.php

Інформаційний бюлетень "Джерело"