Можливість проведення досліджень у Кореї

До уваги студентів та аспірантів

Інформуємо про можливість для молодих дослідників почати кар'єру та реалізувати свої ідеї у Корейському інституті науки та технологій (KIST), Сеул, Республіка Корея.

В одній з лабораторій KIST відкрито вакансію «research engineer» для аспірантів (PhD-студентів) та студентів останнього курсу магістратури спеціальності Electrical Engineering.

Центр спеціалізується на роторних системах та трибології для енергетичної, космічної та оборонної галузей. Детальніше можна ознайомитися на сайті: http://romin.kist.re.kr/

Основні вимоги до кандидатів: аспірант (PhD-студент) або студент останнього курсу магістратури, знання англійської           (IELTS 6.0 або TOEFL iBT 79), академічні успіхи. Детальніше на сайті https://admission.ust.ac.kr/prog/info/admission_eng/sub02_02/special/list.do

Між KIST та НТУУ «КПІ ім. І.Сікорського» є угода про програму подвійного диплому http://mobilnist.kpi.ua/kist/ і серед співробітників лабораторії вже є магістранти НТУУ «КПІ ім. І.Сікорського».

У разі Вашої зацікавленості чи виникненні додаткових запитань звертайтеся до міжнародного офісу ІЕЕ за адресою io@iee.kpi.ua.