Міжнародний офіс ІЕЕ проводить День англійської мови університеті в рамках Тижня англійської мови в Україні. Deadline 14.12.2016

За ініціативи GoGlobal, Міністерства освіти і науки України та Британської Ради в Україні 14 грудня 2016 року відбудеться День англійської мови в навчальних закладах. День англійської в начальних закладах проходить в рамках всеукраїнського проекту «Тиждень англійської мови» з 12-го по 18-те грудня; по всій країні заплановані заходи із вивчення та користування англійською мовою. Проект присвячений офіційному закриттю Року англійської мови в Україні та спрямований на популяризацію вивчення англійської мови в Україні. 

КПІ ім. Ігоря Сікорського відгукнувся на запрошення і проводить дискусію англійською мовою на тему «Soft Power. Does it work?» у формі ділової гри.

Захід відбудеться 14 грудня 2016 о 12:00 в ауд. 310-22 за ініціативи викладачів, що проходили навчання в рамках проекту BritishCouncil «Англійська мова для університетів».

Серед учасників ділової гри студенти Інституту енергозбереження та енергоменеджменту, Зварювального факультету та Факультету авіакосмічних систем.

Запрошуються усі бажаючі!

Оголошення