Проведення ділової гри «MODERN ENVIRONMENTAL AND WELDING TECHNOLOGY FOR RADIOACTIVE WASTES UTILIZATION» Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту та зварювальним факультетом

9 лютого 2017 року в Інституті електрозварювання імені О.Є.Патона в рамках співпраці між Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та вищезгаданим інститутом було проведено міжфакультетський захід – ділову гру «MODERN ENVIRONMENTAL AND WELDING TECHNOLOGY FOR RADIOACTIVE WASTES UTILIZATION». В заході прийняли участь представники зварювального факультету та Інституту енергоменеджменту та енергозбереження: викладачі, студенти, аспіранти. Від ІЕЕ були присутні зав.кафедри інженерної екології Ткачук К.К., проф. кафедри Вовк О.О. та ст.викл. Тверда О.Я., а також стунти та аспіранти кафедри. В ході ділової гри, яку провели доценти ЗФ Чвертко Є.П. та Шевченко М.В., було висвітлено проблеми переробки радіоактивних відходів, їх зберігання та особливості виготовлення обладнання для зберігання радіоактивних відходів.

Особливістю заходу було представлення установки для зварювання контейнерів (пеналів) з відпрацьованим ядерним паливом, що вже найближчим часом буде встановлено на ЧАЕС. Магістри та аспіранти кафедри інженерної екології мали змогу ознайомитись з роботою комплексу, що управляється автоматизовано за допомогою системи контролю та управління. Інсталяція комплексу для зварювання пеналів з відпрацьованим ядерним паливом на атомних станціях забезпечить збереження навколишнього середовища та підвищить екологічність атомної енергетики.