Результати проведення навчального семінару «Можливості академічної мобільності студентів ІЕЕ»

22 березня 2017 року Міжнародний офіс провів навчальний семінар під назвою «Можливості академічної мобільності студентів ІЕЕ» з метою підвищити обізнаність студентів підрозділу про стипендіальні програми та гранти для навчання і проведення наукових досліджень за кордоном.

Програма семінару передбачала інформаційні повідомлення для студентів ІЕЕ про можливості навчання за кордоном:

* у вищих навчальних закладах країн Європейського Союзу за проектами академічної мобільності Еразмус+ (Чернецька Ю.В., Вовк О.О.);

* в Університетському коледжі південно-східної Норвегії за проектом Норвезького центру міжнародного співробітництва у освітній сфері SIU (Стрелкова Г.Г.);

* у вищих навчальних закладах Німеччини за підтримки Німецької служби академічних обмінів DAAD (Лянге А., Швайка О.).

Поділилися власним досвідом міжнародної кредитної мобільності і студенти-учасники програми Еразмус+: Соколенко Денис, що протягом семестру навчався у Політехнічному університеті Валенсії, та Литвиненко Валерія, яка була студенткою Близькосхідного технічного університету в Туреччині.

Під час семінару обговорили основні вимоги та критерії конкурсного відбору студентів для участі у програмах академічної мобільності. Учасники семінару домовилися надавати один одному інформаційну підтримку та співпрацювати для розвитку академічної мобільності в ІЕЕ.

DAAD Studying in Germany

IO IEE meeting 22-03-2017 Erasmus+