Розвиток взаємовідносин за форматом прямої взаємодії з Варшавською політехнікою, м. Варшава, Республіка Польща – підсумки 2019 року

На початку 2019 р. за форматом прямої взаємодії «ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського» – «Варшавська Політехніка» на кафедрі електропостачання розпочалась українсько-польська співпраця у сфері лібералізації ринків енергії за участі директора ІЕЕ Денисюка С.П. та представників кафедри електропостачання – доц. Стрелкова М.Т., доц. Стрелкової Г.Г. та ст.викл. Дерев’янко Д.Г.

За підсумками 2019 року в ході співпраці за форматом прямої взаємодії було проведено наступні українсько-польські заходи:

1.ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ 16 КВІТНЯ ТА 15 ТРАВНЯ 2019 ЦИКЛУ ГОСТЬОВИХ ЛЕКЦІЙ ПРОФ. КОНРАДА ШВІРСКІ УНІВЕРСИТЕТУ ПАРТНЕРУ ЗА ТЕМАТИКОЮ "НОВИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РИНОК ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ДОСВІД ДЛЯ УКРАЇНИ"

2. ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ В ІЕЕ 4-7 КВІТНЯ 2019 РОКУ «ОКСФОРДСЬКИХ ДЕБАТІВ» ЗА ТЕМОЮ  «ЛІБЕРАЛІЗАЦІЯ РИНКІВ ЕНЕРГІЇ: ДОСВІД ПОЛЬЩІ ТА УКРАЇНИ» В РАМКАХ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ЕНЕРГЕТИЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ – PEMS’19» ЗА УЧАСТІ ПОЛЬСЬКИХ ТА УКРАЇНСЬКИХ СТУДЕНТІВ

3. ОРГАНІЗАЦІЯ 25-26 ЛИСТОПАДА 2019 РОКУ ВІЗИТУ УКРАЇНСЬКИХ СТУДЕНТІВ ДО ВАРШАВСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ ДЛЯ УЧАСТІ В ОКСФОРДСЬКИХ ДЕБАТАХ У РАМКАХ VI ЗАГАЛЬНОПОЛЬСЬКОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ МОЛОДИХ ЕНЕРГЕТИКІВ

4. ЗУСТРІЧ 26 ВЕРЕСНЯ 2019 РОКУ З ЗАСТУПНИКОМ ДЕКАНА ФАКУЛЬТЕТУ ЕНЕРГЕТИКИ ТА АВІАЦІЇ ВАРШАВСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ ПРОФ. АРТУРОМ РУШОВИЧЕМ З МЕТОЮ РОЗШИРЕННЯ СПІВПРАЦІ ЗА ОСВІТНІМИ ПРОГРАМАМИ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ НАУКОВИХ КОНТАКТІВ.  

5. ПОДАЯННЯ СПІЛЬНОЇ ЗАЯВКИ НА ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ З ПОДВІЙНОГО ДИПЛОМУВАННЯ ДО ПОЛЬСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГЕНТСТВА АКАДЕМІЧНИХ ОБМІНІВ (NAWA) ТА ЇЇ УХВАЛЕННЯ У ЖОВТНІ 2019 РОКУ ЗА ПРОГРАМОЮ KATAMARAN (РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА) ТЕРМІНОМ ДО БЕРЕЗНЯ 2021 РОКУ.

Заступник завідувача кафедри електропостачання з міжнародної діяльності к.ф.-м.н., доц. Стрелкова Г.Г.