Стипендіальна програма PASIFIC. Deadline 30.12.2021

Стипендіальна програма PASIFIC – це унікальна можливість для науковців, які прагнуть проводити новаторські дослідження. В рамках Програми передбачено надання 2-річних стипендій для провідних дослідників будь-якої національності з різних наукових дисциплін. Кожному стипендіату буде надано щомісячну стипендію у розмірі близько 2500 Євро. Окрім того, стипендіати PASIFIC матимуть у своєму розпорядженні бюджет у розмірі до 93 000 євро на реалізацію проєкту.
Програму організовує Польська академія наук (Polska Akademia Nauk/PAN), а її фінансування здійснюється в межах дослідницько-інноваційної рамкової програми ЄС «Горизонт 2020» за схемою MSCA-COFUND.
Претенденти на участь у Програмі повинні відповідати наступним вимогам:

• мати науковий ступінь PhD або доктора наук, або 4 роки еквівалентного досвіду на денній формі;
  • відповідати правилам мобільності за схемою ЄС «Дії Марії-Склодовської Кюрі» (MSCA): зокрема, кандидати не повинні проживати або здійснювати свою основну діяльність (роботу, навчання тощо) в Польщі більше одного року протягом трьох останніх років перед закінченням строку подачі документів.

Для участі в програмі слід заповнити онлайн-анкету, яка буде доступною на сайті Програми з 15 березня до 30 червня 2021 року (перший етап відбору) та з 15 вересня до 30 грудня 2021 року (другий етап відбору).

Заявка на участь повинна містити наступні документи:

• резюме (в тому числі резюме наставника) та список досягнень;
  • опис дослідницького проєкту (до 10 сторінок);
  • лист підтримки від потенційного наставника і приймаючого інституту PAN
  • диплом про присудження наукового ступеню PhD або документ, що підтверджує не менш, ніж 4-річний науковий досвід;
  • етична самооцінка (за необхідності).

Важливо: Перед поданням заявки кандидати повинні встановити контакти з інститутом, обраним для проведення досліджень, та з потенційним науковим керівником.

Дедлайн для подання пакету документів спливає 30 червня 2021 року для першого етапу відбору та 30 грудня 2021 року –для другого етапу відбору.
Формуляри та взірці документів, а також інструкцію щодо їх заповнення можна завантажити за посиланням.
Більше інформації про Програму — за посиланням.