Французька весняна школа в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Deadline 29.05.2017

Шановні колеги!

Нагадуємо, що з 29 травня по 1 червня в КПІ ім. Ігоря Сікорського проходитиме Французька весняна школа. Захід організовано спільно з Університетом Лотарингії, науково-дослідною лабораторією LORIA (Université de Lorraine/LORIA) та КПІ ім. Ігоря Сікорського у рамках програми ЄС “Erasmus+”, кредитна мобільність.

Лекції будуть читати професори Університету Лотарингії (Французька Республіка). Із профайлами професорів можна ознайомитися на нашому вебсайті http://mobilnist.kpi.ua/french-spring-school-2017/.

Якщо Ви або Ваші колеги зацікавлені у налагодженні зв’язків із будь-яким професором, то зверніться, будь-ласка, до відповідальних осіб з КПІ ім. Ігоря Сікорського за напрямами для узгодження зустрічі:

• Напрям “Artificial Intelligence & Robotics”, Попов Антон Олександрович (доцент ФЕЛ), e - mail: popov.kpi@gmail.com, моб. 050 231 64 48;
  • Напрям «Data Science», Сулема Євгенія Станіславівно (доцент ФПМ), e - mail: sulema@pzks.fpm.kpi.ua, моб. 050   355 24 24.​

Офіційне відкриття заходу за участю пана Сільвена РІГОЛЛЕ, аташе французького посольства з питань університетського і наукового співробітництва, директора французько-українського центру університетського і наукового співробітництва, відбудеться у понеділок 29.05.2017 о 9.00 у корпусі факультету електроніки (12 корпус), ауд 412.