Fulbright Scholar Program. Deadline 15.10.2017

Шановні колеги!

Інформуємо Вас про черговий щорічний конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень у США Fulbright Scholar Program.

Fulbright Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь представники гуманітарних, суспільних, точних, технічних і природничих дисциплін – кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п’яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту (1 вересня 2018).

ГАЛУЗІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:

- мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу;

- вільно володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному науковому
середовищі;

- повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують
учасники програм обмінів.