DAAD

Інформаційний центр DAAD у Києві:
    пр. Перемоги 37, корпус 6, пов. 2, Київ, 03056, Україна
Telephone:
    +38 (044) 204-85-41
Fax:
    +38 (044) 204-82-69
E-mail: info@daad.org.ua

DAAD ‑ Німецька служба академічних обмінів ‑ одна з найбільших у світі організацій у галузі освіти, що забезпечує мобільність студентів, аспірантів і викладачів, і надає можливість талановитій молоді усього світу пройти наукове стажування або підвищити кваліфікацію у Німеччині. У 1998 році було укладено Меморандум про співпрацю між Міністерством освіти і науки України і Німецькою службою академічних обмінів, що передбачав створення представництва DAAD у м. Києві.

Серед програм, що проводяться або підтримуються DAAD: 

  •  Класичні програми стипендій: 10-місячні стипендії для навчання дипломованих бакалаврів, спеціалістів та магістрів, 1-10-місячні стипендії для наукових досліджень (у першу чергу для аспірантів) та інші стипендії для студентів різних спеціальностей.
  •  Підтримка міжвузівського партнерства: якщо між українським та німецьким ВНЗ існує офіційна угода про партнерство, то вона може бути фінансово підтримана з боку DAAD. На кошти DAAD ВНЗ можуть фінансувати, наприклад, обмін науковцями та студентами або спільні проекти. Заяву до DAAD має надіслати німецький університет.

Інформацію про стипендії можна знайти на сайті Інформаційного центру DAAD у КиєвіAdidas Yeezy