Norwegian – Ukrainian cooperation on research based education in innovative sustainable and energy efficient systems

Проект «Норвезько – Українське співробітництво з освіти, заснованої на наукових дослідженнях в сфері інноваційних, сталих та енергоефективних систем: CPEA-LT-2016/10044» виконується Університетським коледжем Південно-Східної Норвегії спільно з КПІ ім. Ігоря Сікорського, за фінансової підтримки програми Євразія Норвезького центру для міжнародного співробітництва в освіті (SIU).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА ПРОЕКТУ
 
Назва проекту: Норвезько – Українське співробітництво з освіти, заснованої на наукових дослідженнях в сфері інноваційних, сталих та енергоефективних систем
Номер: CPEA-LT-2016/10044
Тривалість проекту: 2017-2019 роки
Донор: Норвезький центр міжнародного співробітництва в галузі освіти (SIU)
Напрям співпраці: Оновлення та інтернаціоналізація вищої освіти в країнах-партнерах за програмою Євразія

Координатор проекту (грантхолдер):
Організація: Університетський коледж Південно-Східної Норвегії
Відповідальні особи:
Свейн Соре Хаген
Керівник Департаменту електроенергетики, інформаційних технологій та кібернетики
E-mail: svein.t.hagen@usn.no

Карлос Фернандо Пфайффер Селайя
Координатор проекту
E-mail: carlos.pfeiffer@usn.no

Виконавчий партнер в Україні:
Організація: Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
Відповідальні особи:
Денисюк Сергій Петрович 
Директор Інституту енергозбереження та енергоменеджменту
E-mail: spdens@ukr.net

Стрелкова Галина Георгіївна
Координатор проекту
E-mail: galaz@i.ua

Проект «Норвезько – Українське співробітництво з освіти, заснованої на наукових дослідженнях в сфері інноваційних, сталих та енергоефективних систем: CPEA-LT-2016/10044» має три основні цілі, що відповідають програмі інтернаціоналізації КПІ ім. Ігоря Сікорського та науковим напрямкам Інституту енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ):

1. Посилити трансфер знань між факультетами обох університетів для розроблення нової програми підготовки аспірантів «Системи енергетичного менеджменту та інтелектуальні електромережі», запропонованої ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського у відповідності до вимог Болонської системи.

2. Розробити спільні курси (з англомовним викладанням) для посилення навчальних програм студентів-магістрів та аспірантів ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського та Департаменту електроенергетики, інформаційних технологій та кібернетики Університетського коледжу Південно-Східної Норвегії; розроблені навчальні матеріали зробити доступними для онлайн-навчання.

3. Посилити академічну мобільність студентів та співробітників обох інституцій, спільне керівництво наукових робіт та дисертаційних досліджень, підготовку спільних публікацій науково-дослідних результатів у сфері інноваційно-сталих та енергоефективних систем.

Укладено угоду про партнерство в освітній та науковій сферах між Університетським коледжем Південно-Східної Норвегії та КПІ ім. Ігоря Сікорського

Візит представника Норвезького центру міжнародного співробітництва в галузі освіти 

Проектна зустріч представників Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського та Університетського коледжу Південно-Східної Норвегії  (Королівство Норвегія)

Візит представників Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського до Університету Південно-Східної Норвегії (Королівство Норвегія)

Візит професора Рошана Шарма з Університету Південно-Східної Норвегії (Королівство Норвегія)

Візит професора Бернта Ли  з Університету Південно-Східної Норвегії  (Королівство Норвегія)

Навчання студентів ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського в Університеті Південно-Східної Норвегії  у 2017-2018 навчальному році

Проектна зустріч представників Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського та Університету  Південно-Східної Норвегії  (Королівство Норвегія)

10 червня 2019 року розпочала роботу перша міжнародна освітньо-практична літня школа англомовного викладання за темою «Інноваційні сталі енергетичні системи та енергоефективний розвиток»

Візит професора Франциско Гонсалес-Лонгатт з Університету Південно-Східної Норвегії (Королівство Норвегія)

Гостьові лекції професора Франсіско Гонсалес-Лонгатт з Університету Південно-Східної Норвегії 

Гостьові лекції в Університеті Південно-Східної Норвегії представників кафедри електропостачання ІЕЕ професора Володимира Попова та доцента Галини Стрелкової

Гостьові лекції професора Канага Саба Пати Мильваганам з Університету Південно-Східної Норвегії

Project results on first international summer school “Innovative sustainable energy systems and energy efficient development” at the Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute

Project results on the students exchanges from the Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute (Ukraine) to the University of South-Eastern Norway (Kingdom of Norway)

Project results on the teachers exchanges with guest lectures between the Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute (Ukraine) and the University of South-Eastern Norway (Kingdom of Norway)