Іван Фролов

Ще з дитинства дивлячись різні фільми про студентське життя, я задавався питанням: «Чи насправді можливо і навчатися, обираючи самі ті дисципліни, якими ти цікавишся та паралельно мати можливість насолоджуватися життям із своїми одногрупниками, навіть якщо ти студент та твої фінансові можливості обмежені?».
Думаю цього разу я знайшов те, що я шукав!

Іван Фролов

Чи хотіли ви колись дізнатися, в чому різниця між підходами до навчання в українських вищих навчальних закладах та в європейських? Чи цікаво Вам випробувати себе в навчанні за межами свого рідного ВНЗ, в зовсім не знайомому місці? Хотіли би ви, будучи ще студентом, мати змогу подорожувати по Європі? Якщо відповіді на ці питання позитивні, то мені не потрібно пояснювати Вам, чому я брав участь в програмі мобільності Еразмус+ з Лодзький Технічним Університет

Владислав Усатенко

Головною метою навчання в Університеті Люксембургу було здобуття нових знань та навичок. Також, було цікаво дізнатися, як проходить навчання за кордоном, дізнатися більше про культуру та історію країн Європи.

Олександра Іщенко

Норвегія – країна,  що мене підкорила. Країна льоду і полум’я, справжніх вікінгів. Моя мрія ще з дитинства. Я неймовірно щаслива за можливість - провести 6 місяців свого життя в цій чудовій країні.

Максим Артем'єв

Поїздка по програмі академічної мобільності: піврічне навчання в Університеті Південно-Східної Норвегії.

Антон Фандуль

I participated in a student exchange with the University of Southeastern Norway in 2019, during the spring semester. This exchange was truly decisive and full of new experiences and experiences.

Feedback from the DAAD project participants – study visit of IEE students to Germany

Feedback from the DAAD project participants – study visit of IEE students to Germany

Марта Мельник

I was the exchange student between the Institute of Energy Saving and Energy Management of Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute and University of South-Eastern Norway.  My study course was Electrical Power Engineering.

Вячеслав Голуб

I’m a Master student at Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute. I have been at University of South-Eastern Norway for 6 months as an exchange student.

Дарина Федоренко

Подумала: «А може вийде..?», зібрала документи, дочекалась результатів і ось вже щаслива з усвідомленням того, що все таки вийшло, та з неймовірними очікуваннями від найближчих 5 місяців купую квиток до Польщі і збираю речі.

Pages