Пишу цей відгук, їдучи в Інтерсіті Київ – Перемишль, дивлюсь у вікно і згадую свої студентські будні в Жешувському політехнічному університеті, саме цей потяг привіз мене 22 лютого 2017 року в Польщу – країну, яка залишила найприємніші враження в моєму серці. 

Я неймовірно вдячна своїй кафедрі інженерної екології ІЕЕ (за знання та вміння вчитись) та відділу академічної мобільності студентів КПІ ( за їхню роботу, за прозорість конкурсу, за постійну допомогу та підтримку під час навчання ). 

Коли я тільки почула про програму мобільності студентів, я зрозуміла, що через багато  років я буду жалкувати більше, про те, що не зробила, чим про те, що зробила. І віднесла пакет документів до відділу мобільності, я отримала грант не з першого разу, але я вірила, і врешті пройшла конкурс. Так що, впіймала попутній вітер і відплила подалі від тихої гавані та моєї зони комфорту, відкрила нову сторінку свого життя, почавши досліджувати, мріяти та відкривати нове. Я не помилилась.

Справжня суть будь-якої подорожі, не в відкритті нових горизонтів, а в знайомстві з новими людьми. Почну спочатку, приїхавши до Жешуву, перша з ким я познайомилась була моя сусідка з Іспанії Паула.

Ми прожили разом пів року, і я з впевненістю можу сказати, що буду продовжувати з нею спілкування все своє життя. Пізніше я познайомилась зі  студентами програми Еразмус+, кожен з них абсолютно відрізняється від іншого, кожен з них абсолютна індивідуальність, і кожен з них навчив мене чомусь новому.

 Я зустріла справжніх друзів, ми разом подорожували з дівчатками з Туреччини і Іспанії, одного разу о півночі  ми вирішили  кудись поїхати, і вже в 7 ранку ми їхали на зустріч новим враженням, я знайшла своїх людей.

Програма Еразмус+ -  це не тільки програма, яка надає шанс ознайомитись з європейським навчанням, але й шанс побачити світ.

Ми мали змогу відпочивати, подорожувати, надихатися і насолоджуватися країнами та культурою різних народів з моєю одногрупницею Анною Онищенко, яка навчалася за програмою Еразмус+ в Нідерландах. 

Я винайшла свій рецепт щастя : вчишся два місяці майже без вихідних, кожен день думаєш про ціль і і врешті отримуєш результат, а після влаштовуєш собі вихідний і разом з друзями відкриваєш для себе нові місця. Дні без турбот в яскравих містах - щастя!  

Стосовно  навчання, в мене залишились тільки нереально круті спогади. З першого дня нас зустріли на вищому рівні, перші дні були пізнавальними, ми мали лише екскурсії і час на знайомство.

Потім почалися змістовні  лекції, цікаві практичні заняття, Корисні консультації, та мої найулюбленіші лабораторні заняття.

Ти ще думаєш, чи брати участь в конкурсі кредитної мобільності ? )))))))
Nike Zoom Live 2017