Із задоволенням хочу поділитися корисним досвідом, який я мала можливість отримати в Німеччині. Я давно почала цікавитися різними міжнародними програмами, якими забезпечує КПІ ім.Ігоря Сікорського.

Для того щоб прийняти участь у відборі на будь-яку міжнародну програму потрібно підготувати цілий пакет документів, з яким можна ознайомитися на сайті Академічної мобільності. І в залежності від успішності рекомендуються студенти для участі в програмах.

Я приймала участь у програмі до Єнського університету ім.Фрідріха Шиллера в Німеччині та пройшла конкурс на другий семестр.

Перший тиждень перебування в м.Єні був дуже складний, так як необхідно було оформити страховий поліс, зареєструватися в Ausländerbehörde, відкрити рахунок в банку та розібратися з курсами, які я обрала в Україні.

Найбільші проблеми мене чекали при остаточному відборі предметів, так як вибір курсів, які читаються англійською мовою з моєї спеціальності був не надто великий, тому довелося обрати інші курси, які були цікаві.

Крім навчання в європейському університеті ви маєте можливість скористатися різними привілеями як студент. Наприклад, я мала можливість безкоштовно подорожувати по землях Тюрінгії.

Міжнародний офіс один раз в тиждень організовував безкоштовний культурний вечір про різні країни, де також можна було спробувати народні страви.

За п’ять місяців навчання я відвідала багато міст Німеччини, найбільші з них Берлін, Франкфурт, Нюрнберг, Лейпциг та інші.

Час, який я провела в Німеччині був незабутнім досвідом, як для професійного розвитку так і для розширення свідомості. Я познайомилася з багатьма чудовими людьми. Дуже вдячна за цю можливість та підтримку Академічній мобільності.


Air Jordan 1 Shoes Shoes