Норвегія – країна,  що мене підкорила. Країна льоду і полум’я, справжніх вікінгів. Моя мрія ще з дитинства. Я неймовірно щаслива за можливість - провести 6 місяців свого життя в цій чудовій країні.

Закордоном  я була не вперше, але перший раз так довго. Документи зробила дуже швидко, по приїзду в м. Порсгрунн мене зустрів директор студентської організації і координатор проекту з норвезької сторони і відразу повезли у студентський будиночок, там все перевірили (чи все збігається з фото) спитали чи все мені подобається. Мене захопила їхня гостинність та чуйне ставлення.

Навчання у Південно-Східному університеті Норвегії припало на січень – червень 2019 року. Моїм науковим керівником в Університеті Південно-Східної Норвегії був доцент з математики Алі Гадері. Він один з найпозитивніших моїх знайомих. Я дуже рада, що саме він був моїм науковим керівником! Для мене найвищим доказом професіоналізму є можливість пояснити складні речі простими словами. І саме Алі Гадері досконально володіє цією якістю. Ми підтримуємо спілкування і зараз. Дуже пишаюсь тим, що познайомилась з такою видатною людиною.

Коли знаходишся далеко від дому то може виникнути якесь відчуття суму і тривоги, але я настільки була в захваті від спокою, тиші, доброзичливості та професіоналізму усіх з ким мені пощастило спілкуватися, що ці 6 місяців пролетіли в повній душевній гармонії. Все в університеті створено для комфортного та ефективного навчання і активного відпочинку. Всім хто сумнівається їхати чи ні, я безумовно раджу: ЇХАТИ!!! Це неймовірний досвід у навчанні у комунікації і не тільки. Особисто мені ця тиша і спокій, унікальна природа допомогли усвідомити дуже багато речей. Дякую своєму науковому керівнику доц. канд. фіз.-мат. наук Стрелковій Г.Г. за допомогу і підтримку! Дякую всім, хто взяв участь у здійсненні моїй мрії!!!


Mens Footwear Online orange