Stories from foreign students

Almabrok Rashed

University has been the opportunity of a lifetime, and even that is an understatement.

Gasimov Sabuhi

During my study of master degree at the National Technical University of Ukraine “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute”, I have learned a lot from the professional team of the Institute of Energy Saving and Energy Management.

Emeh-Laz Chimnonso Benjamin

I studied for one and a half years at the Institute of Energy Saving and Energy Management, Department of electromechanical equipment of energy intensive industries.

Read all

Stories from ukrainian students

Іван Фролов

Ще з дитинства дивлячись різні фільми про студентське життя, я задавався питанням: «Чи насправді можливо і навчатися, обираючи самі ті дисципліни, якими ти цікавишся та паралельно мати можливість насолоджуватися життям із своїми одногрупниками, навіть якщо ти студент та твої фінансові можливості обмежені?».
Думаю цього разу я знайшов те, що я шукав!

Іван Фролов

Чи хотіли ви колись дізнатися, в чому різниця між підходами до навчання в українських вищих навчальних закладах та в європейських? Чи цікаво Вам випробувати себе в навчанні за межами свого рідного ВНЗ, в зовсім не знайомому місці? Хотіли би ви, будучи ще студентом, мати змогу подорожувати по Європі? Якщо відповіді на ці питання позитивні, то мені не потрібно пояснювати Вам, чому я брав участь в програмі мобільності Еразмус+ з Лодзький Технічним Університет

Владислав Усатенко

Головною метою навчання в Університеті Люксембургу було здобуття нових знань та навичок. Також, було цікаво дізнатися, як проходить навчання за кордоном, дізнатися більше про культуру та історію країн Європи.

Read all