Mykhailo Koltsov

Luxembourg. This land took its beginning from one crossroad and one castle nearby more than a thousand years ago...

Оксана Лоб

Скажу чесно, що бажання поїхати навчатися за кордон було давньою причиною моїх зітхань перед сном. 

Олександра Радецька

Із задоволенням хочу поділитися корисним досвідом, який я мала можливість отримати в Німеччині. Я давно почала цікавитися різними міжнародними програмами, якими забезпечує КПІ ім.Ігоря Сікорського. 

Анна Онищенко

Мені пощастило навчатися у одному з найпотужніших та передових університетів Європи

Людмила Дядюша

Пишу цей відгук, їдучи в Інтерсіті Київ – Перемишль, дивлюсь у вікно і згадую свої студентські будні в Жешувському політехнічному університеті.

Валерія Литвиненко

Хочеться поділитися враженнями від 4-рьох місячної "відпустки". Навчалась я в одному з найкращих технічних університетів Туреччини - Близькосхідному технічному університеті (Middle East Technical University).

Денис Соколенко

На період 04.09.16 – 07.02.17 мною було пройдено навчання за програмою обміну студентами «Ерасмус+» в Політехнічному університеті Валенсії (Королівство Іспанія). Матеріальна допомога передбачала 360 євро на квитки в обидві сторони та 800 євро щомісячно.

Ілона Бочкарьова

З впевненістю можу сказати, що п’ятий курс навчання в НТУУ «КПІ ім. Сікорського» для мене залишиться незабутнім, адже воно принесло неочікувану та надзвичайну радість - поїздку до Польщі. Подорож була запланована за програмою Еразмус+.

Валерий Вишняков

Всем привет!

Екатерина Петрова

Я ездила учиться в Миланскую политехнику по программе Эразмус+, кредитная мобильность. И хочу поделиться с вами небольшим опытом и мотивировать к действиям!!!

Pages