Відкрито конкурсний набір за програмою ERASMUS+ у Близькосхідний Технічний Університет (Туреччина). Deadline 15.12.2017

Відкрито конкурсний набір за програмою ERASMUS+ у Близькосхідний Технічний Університет (Туреччина) - для студентів та аспірантів всіх факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського за представленими спеціальностями.

Інформаційний день "Горизонт 2020" в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Deadline 12.12.2017

Інформаційний день "Горизонт 2020" в КПІ ім. Ігоря Сікорського

Відкрито конкурсний набір за програмою ERASMUS+ в університет Кордоби (Іспанія). Deadline 15.12.2017

Відкрито конкурсний набір за програмою ERASMUS+ в в університет Кордоби (Іспанія)

Відкрито конкурсний набір за програмою ERASMUS+ в технічний університет Дрездена (Німеччина). Deadline 15.12.2017

Технічний Університет Дрездена (Німеччина) - для студентів та аспірантів ФЕЛ та ІТС, а також викладачів ІТС (for teaching)

Відкрито конкурсний набір за програмою ERASMUS+ Лаппеенрантський технологічний університет (Фінляндія). Deadline 01.12.2017

Відкрито конкурсний набір за програмою  ERASMUS+  Лаппеенрантський технологічний університет (Фінляндія)

Відкрито конкурсний набір за програмою ERASMUS+ Університет Гранади (Іспанія). Deadline 01.12.2017

Відкрито конкурсний набір за програмою  ERASMUS+  Університет Гранади (Іспанія)

Презентація проекту "Еразмус+" з Університетом Малаги (Іспанія). Deadline 27.11.2017

В понеділок, 27 листопада 2017 року о 16:00 в 412 аудиторії 12 корпусу відбудеться презентація програми академічних обмінів з Університетом Малаги (Іспанія) в рамках проекту "Еразмус+" (ICM)!

Конференція Німецької служби академічних обмінів DAAD «Модуль – навчальні програма – диплом: що відбувається у спільних програмах?»

11 листопада 2017 року Інформаційний центр у Києві Німецької служби академічних обмінів DAAD під керівництвом доктора Гізели Ціммерманн ініціював проведення конференції під назвою «Модуль – навчальна програма – диплом: що відбувається у спільних програмах?».

Запрошуємо на лекцію д-ра Наталі Бєлової, представниці науково-дослідного інституту Inria (Франція). Deadline 23.11.2017

23 листопада 2017 року відбудеться лекція д-ра Наталі Бєлової, представниці науково-дослідного інституту Inria (Франція).

Запрошуємо на презентацію проектів академічної мобільності у рамках програми ЄС Erasmus+. Deadline 09.11.2017

9 листопада 2017 року о 16:00 в Залі Засідань 31 корпусу відбудеться презентація проектів академічної мобільності у рамках програми ЄС Erasmus+ (ІCM)!

Pages