Візит представників Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського до Університету Південно-Східної Норвегії (Королівство Норвегія)

В період з 22.04.2018 – 28.04.2018 відбувся візит Директора ІЕЕ, професора Денисюка С.П. та доцента кафедри електропостачання ІЕЕ Стрелкова М.Т. до Університету Південно-Східної Норвегії (Королівство Норвегія).

Метою візиту було викладання циклу англомовних лекцій в рамках програми ERASMUS+ за академічною мобільністю, а також обговорення питань наукової співпраці між університетами-партнерами для реалізації цілей спільного міжнародного освітнього проекту “Норвезько – Українське співробітництво з освіти, заснованої на наукових дослідженнях в сфері інноваційних, сталих та енергоефективних систем” (ID: CPEA-LT-2016/10044) в рамках програми Євразія Норвезького центру для міжнародного співробітництва в освіті (SIU).

Візит професора Денисюка С.П. та доцента Стрелкова М.Т. відбувався згідно наказу КПІ ім. Ігоря Сікорського №3/170 від 12 квітня 2018р.

В ході візиту були проведені усі заходи та завдання, передбачені академічної мобільністю за програмою ERASMUS+ та завданнями проекту CPEA-LT-2016/10044 за програмою Євразія, зокрема:

•  зустріч з керівництвом Факультету технологій, природничих та морських наук Університету Південно-Східної Норвегії, обговорення плану роботи;- зустріч з Е. Йохансеном, інституційним координатором програми ERASMUS+ в Університеті Південно-Східної Норвегії, та професором К.Ф. Пфайффером, координатором проекту «Норвезько – Українське співробітництво з освіти, заснованої на наукових дослідженнях в сфері інноваційних, сталих та енергоефективних систем», обмін досвідом, обговорення питань щодо можливостей подальшої співпраці;
  • проведення професором Денисюком С.П. циклу англомовних лекцій в рамках програми ERASMUS+ на тему «Smart Buildings: the State of Development and Prospects» для магістрів, аспірантів та зацікавлених викладачів кафедри електроенергетики, інформаційних технологій та кібернетики Факультету технологій, природничих та морських наук Університету Південно-Східної Норвегії у кампусі м.Порсгрунн;
  • проведення доцентом кафедри електропостачання ІЕЕ Стрелковим М.Т. циклу англомовних лекцій в рамках програми ERASMUS+ на тему «Introduction to the Electricity Market System» для магістрів, аспірантів та зацікавлених викладачів кафедри електроенергетики, інформаційних технологій та кібернетики Факультету технологій, природничих та морських наук Університету Південно-Східної Норвегії у кампусах м.Порсгрунн та м. Консберг;

• за наданими матеріалами прочитаних лекцій обговорено питання вдосконалення спільних курсів з англомовним викладанням для посилення навчальних програм магістрів та аспірантів обох факультетів, матеріали за якими будуть доступні для он-лайн навчання;
  • в рамках виконання завдань проекту проведені тематичні та окремі робочі зустрічі з деканом Факультету технологій, природничих та морських наук Університету Південно-Східної Норвегії М.К. Мелааєном; заступником декана Р.Т. Холтою; інституційним координатором програми ERASMUS+ Е. Йохансеном; завідувачем кафедри електроенергетики, інформаційних технологій та кібернетики С.Т. Хагеном; координатором спільного освітнього проекту професором К.Ф. Пфайффером; професором Ауріллою А. Арнтзен; доцентом Рошаном Шарма, та доцентом Нілсом-Олавом Скеіе кафедри електроенергетики, інформаційних технологій та кібернетики.