Стартував навчальний візит групи студентів ІЕЕ до Німеччини

Інститут енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ) КПІ ім.

10 червня 2019 року розпочала роботу перша міжнародна освітньо-практична літня школа англомовного викладання за темою «Інноваційні сталі енергетичні системи та енергоефективний розвиток»

Участь викладачів ІЕЕ в програмі кредитної мобільності Еразмус+ із Загребським університетом

З 15 по 19 травня 2019 року викладачі Інституту енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ) Зайченко С.В. та Суходуб І.О. брали участь у проекті кредитної мобільності Еразмус+ у Загребському університеті з метою стажування та викладання.

Міжнародний тиждень тренінгу для університетів-партнерів за програмою ERASMUS+. Deadline 27.05.2019

Міжнародний тиждень тренінгу для університетів-партнерів за програмою ERASMUS+.

Літня школа в Сіанському університеті Цзяотун Deadline 15.05.2019

9-18 липня 2019 р. на базі Сіанського університету Цзяотун (Китайська Народна Республіка) буде проведено літню школу.

Проект SWEDISH INSTITUTE в рамках стратегії ЄС Для регіону Балтійського моря, Швеція. Deadline 28.05.2019

Проект SWEDISH INSTITUTE в рамках стратегії ЄС Для регіону Балтійського моря, Швеція.

Конкурси за проектами Erasmus+. Deadline 10.05.2019

Відкрито конкурси за програмами кредитної мобільності Erasmus+ на навчання в Університеті Гранади для аспірантів, а також на навчання та викладання в Католицькому університеті м.Льовен для магістрів, аспірантів та викладачів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Підписано Меморандум про взаєморозуміння з Університетом прикладних наук Гамма-Ліпштадта

17 квітня 2019 р. було підписано Меморандум про взаєморозуміння стосовно співпраці між КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту та Університетом прикладних наук Гамма-Ліпштадта.

Стажування викладача Університету Думлупінар в КПІ ім. Ігоря Сікорського за програмою Еразмус+

З 15 по 19 квітня 2019 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського проходив стажування за програмою Еразмус+ викладач Університету Думлупінар (Турецька Республіка) Мехмет Мурат Тезкан.

Міжкафедральний семінар магістрів ІЕЕ з англомовними програмами підготовки

Pages