Візит професора Рошана Шарма з Університету Південно-Східної Норвегії (Королівство Норвегія)

В період з 14 по 18 травня 2018 р. в Інституті енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського перебував представник Університету Південно-Східної Норвегії проф. Рошан Шарма.

Метою візиту було викладання циклу англомовних лекцій в рамках програми ERASMUS+ за академічною мобільністю, а також обговорення питань наукової співпраці між університетами-партнерами для реалізації цілей спільного міжнародного освітнього проекту “Норвезько – Українське співробітництво з освіти, заснованої на наукових дослідженнях в сфері інноваційних, сталих та енергоефективних систем” (ID: CPEA-LT-2016/10044) в рамках програми Євразія Норвезького центру для міжнародного співробітництва в освіті (SIU).

Прийом професора Рошана Шарма проводився за програмою згідно наказу КПІ ім. Ігоря Сікорського № 3/257 від 15.04.2018 року.

В ході візиту були проведені усі заходи, передбачені програмою прийому, зокрема:
- зустріч з керівництвом ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського, обговорення плану роботи, знайомство з ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського;

- зустріч з керівництвом відділу академічної мобільності КПІ ім. Ігоря Сікорського та координатором проекту «Норвезько – Українське співробітництво з освіти, заснованої на наукових дослідженнях в сфері інноваційних, сталих та енергоефективних систем» (ID: CPEA-LT-2016/10044), обмін досвідом, обговорення питань щодо можливостей подальшої співпраці з учасниками проекту з боку ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського;

- проведення циклу англомовних лекцій в рамках програми ERASMUS+ на тему “Predictive control for Smart Energy Systems” для магістрів Інституту енергозбереження та енергоменеджменту груп  ОН-71мн,  ОН-71мп, ОЕ-71мн, ОЕ-71мп, ОЕ-72мп та аспірантів;

В ході візиту також були проведені зустрічі з викладачами кафедри електропостачання ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського, обговорення питань щодо можливостей спільної наукової співпраці за тематикою “Predictive Control for Smart Energy Systems”, знайомство з університетом та відвідування Державного політехнічного музею при КПІ ім. Ігоря Сікорського.