Завершення навчального візиту групи студентів ІЕЕ до Німеччини

На завершальному етапі виконання проекту DAAD  «Навчальний візит групи українських студентів до Німеччини: німецько-українське співробітництво задля практично-орієнтованої та новітньої освіти інженерів-електротехніків»  було заплановано екскурсію вихідного дня до міста Мюнстер з метою ближчого знайомства з культурною спадщиною землі Північний Рейн Вестфалія.

У центрі міста, поруч з головною вулицею Мюнстера – Принципальмаркт (нім. Prinzipalmarkt), зосереджена значна кількість історичних пам’яток: Стара Ратуша, Церква святого Ламберта, Домініканська церква, Собор святого Павла, Церква святого Климента та багато інших. Мюнстер запам’ятався дивовижною архітектурою, великою кількістю туристів і велосипедистів, цікавим озелененням і затишною атмосферою.

Проект реалізовано Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського за фінансової підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD). Учасниками навчального візиту стали 15 студентів кафедри електропостачання магістерського рівня вищої освіти (Михайлів Я., Белосвєтов Т., Загорський О., Лило І., Охота Л., Поплавець Д., Голодний О., Яценко О., Ліповий В., Панадій Є., Шарадзе Р., Данго І., Єфремов В., Кравченко В. та Лях В.) у супроводі викладача Чернецької Ю.В.

Nike Air Max release