Міжкафедральний семінар магістрів ІЕЕ з англомовними програмами підготовки

29 листопада 2018 року пройшов перший семінар студентів магістерського рівня вищої освіти Інституту енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ) КПІ ім. Ігоря Сікорського, що навчаються за англомовними програмами підготовки. Кожен магістр представив тему свого наукового дослідження, його мету і заплановані до вирішення задачі.

За англомовними програмами в ІЕЕ навчаються громадяни Алжиру, Лівії, Нігерії, Сенегалу, Грузії, Азербайджану. Участь у науковому семінарі допомагає студентам опанувати уміння представляти результати свого дослідження та практикувати навички публічних виступів англійською мовою, а для наукових керівників це зручний майданчик для обміну досвідом у роботі з іноземними студентами.