Міжкафедральний семінар магістрів ІЕЕ з англомовними програмами підготовки

6 березня 2019 року відбувся другий міжкафедральний семінар студентів магістерського рівня вищої освіти Інституту енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ) КПІ ім. Ігоря Сікорського, що навчаються за англомовними програмами підготовки.
Доповіді за темами магістерських дисертаційних досліджень представили студенти: Алмаброк Рашед (гр. ОЕ-81мн), Аджебі Аймен (гр. ОМ-81мп), Емех-Лаз Чімнонсо Бенжамін (гр. ОМ-81мп), Фарадж Бадер (гр. ОЕ-81мн), Бана Халбаст Алі (гр. ОС-81мп), Данго Ібрагіма (гр. ОН-81мн).
Проведення наукових семінарів має на меті допомогти іноземним студентам ІЕЕ опанувати уміння систематично працювати над темою дослідження, представляти та обговорювати з колегами досягнуті результати, а також практикувати навички публічних виступів англійською мовою.