Про участь у програмі академічної мобільності з Вільнюським технічним університетом ім. Гедимінаса

Шановні колеги!

З 30 квітня по 04 травня 2018 року Ірина Суходуб, доцент кафедри теплотехніки та енергозбереження Інституту енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ) КПІ ім. Ігоря Сікорського, взяла участь у проекті кредитної мобільності Еразмус+ з Вільнюським технічним університетом ім. Гедимінаса. Під час мобільності відбулися лекції для студентів-бакалаврів, що приїхали до університету за проектами кредитної мобільності Еразмус+ з різних куточків світу, та магістрантів. Лекції було присвячено методам визначення навантаження системи кондиціювання громадської будівлі, енергетичному моделюванню будівель при проведенні зеленої сертифікації та ефективності утилізації теплоти в системах вентиляції. Налагоджено контакти з викладачами кафедри енергетики будівель факультету екологічної інженерії.

Під час візиту було презентовано інформаційний пакет ІЕЕ, зокрема, кафедри теплотехніки та енергозбереження, наукові розробки кафедри, проведено екскурсію науковими лабораторіями кафедри енергетики будівель. Також було організовано семінар з обговорення напрямів наукових досліджень, що проводяться в університеті, перспектив подальшої співпраці в академічній та науковій сферах.

Візит організовано за підтримки відділу мобільності КПІ ім. Ігоря Сікорського та міжнародного відділу Вільнюського технічного університету ім. Гедимінаса.