Стажування викладача Університету Думлупінар в КПІ ім. Ігоря Сікорського за програмою Еразмус+

З 15 по 19 квітня 2019 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського проходив стажування за програмою Еразмус+ викладач Університету Думлупінар (Турецька Республіка) Мехмет Мурат Тезкан.

Заступник Директора ІЕЕ Чернецька Ю.В. представила загальну інформацію про основні підрозділи Інституту енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ) КПІ ім. Ігоря Сікорського, наукові напрямки досліджень кафедр ІЕЕ, профільні міжнародні конференції та наукові видання університету, бакалаврські та магістерські програми підготовки, міжнародні проекти, що виконуються за участі викладачів та студентів ІЕЕ.

Доцент кафедри АУЕК Торопов А.В. провів коротку екскурсію лабораторією перетворювальної техніки.

Викладача Університету Думлупінар було запрошено відвідати міжнародну конференцію «2019 IEEE 6th International Conference on Energy Smart Systems (ESS)», що тривала 17-19 квітня 2019 року на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського.