2019-2020 Fulbright Scholar Program Competition Opens Application Deadline: October 15, 2018

Шановні колеги!

Дозвольте поінформувати Вас про черговий щорічний конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень у США Fulbright Scholar Program 2019-2020.

Fulbright Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь представники гуманітарних, суспільних, точних, технічних і природничих дисциплін – кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п’яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту (1 вересня 2019).

ГАЛУЗІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:
  - мати українське громадянство та
проживати в Україні на час проведення
конкурсу;
  - вільно володіти англійською мовою на
рівні достатньому для професійного
спілкування в англомовному науковому
середовищі;
  - повернутись в Україну на 2 роки після
завершення терміну гранту відповідно
до вимог візи J-1, що її отримують
учасники програм обмінів.