Fulbright

Офіс програми імені Фулбрайта в Україні:
    вул. Еспланадна, 20, кімн. 904, Київ, 01001, Україна
Telephone:
    +380 (44) 287 07 77
Fax:
    +380 (44) 230 20 60
E-mail: office@fulbright.com.ua

Програма імені Фулбрайта — програма наукових обмінів Сполучених Штатів Америки, спонсорується Державним департаментом та посідає чільне місце у системі міжнародної освіти. Засаднича ідея програми — взаємодія та взаєморозуміння; ґрунтується на пізнанні та повазі до розмаїтого світу. Діє з 1946 року. Існує в 155 країнах світу.

За 20 років існування Програми в Україні понад 800 українців навчались, стажувались, проводили дослідження у США; майже 500 американців викладали в українських вищих навчальних закладах й займались науковою працею.

 

В Україні діють наступні програми:

 

Fulbright Graduate Student Program - http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/19/student.html

Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі  можуть брати участь студенти старших курсів та випускники ВНЗ. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

 

 

Fulbright Faculty Development Program - http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/35/faculty.html

Проведення досліджень в університетах США впродовж одного академічного року. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

 

Fulbright Scholar Program - http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/37/scholar.html

Проведення досліджень в університетах США тривалістю від трьох до дев'яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового  ступеня з досвідом роботи не менше п'яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту.

adidas