Візит представника Норвезького центру міжнародного співробітництва в галузі освіти

30 травня 2017 р. в Інституті енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського в рамках впровадження проекту «Норвезько – Українське співробітництво з освіти заснованої на наукових дослідженнях в сфері інноваційних, сталих та енергоефективних систем»: CPEA-LT-2016/10044 відбувся візит Борда Хекланда, Радника-консультанта Центру міжнародної освіти Норвезького центру міжнародного співробітництва в галузі освіти.

Під час зустрічі обговорювалися питання співпраці та виконання планів спільної діяльності між університетами КПІ ім. Ігоря Сікорського та Університетським коледжем Південно-Східної Норвегії в рамках проекту CPEA-LT-2016/10044.

До обговорення були запрошені студенти Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського, що пройшли відбір для участі у програмі академічної мобільності з Університетським коледжем Південно-Східної Норвегії у 2017/2018 навчальному році в рамках проекту CPEA-LT-2016/10044.