Міжнародний проект в сфері освіти «Підготовка та впровадження програми спільного навчання другого ступеня – Енергетика нового покоління (Електроенергетика нового покоління та енергетичні ринки)» фінансується Польським національним агентством академічних обмінів NAWA за програмою KATAMARAN.

Проект спрямований на створення спільно з Варшавським технологічним університетом (Politechnika Warszawska) міжнародної англомовної освітньої магістерської програми «Енергетика нового покоління (Електроенергетика нового покоління та енергетичні ринки)» з можливістю отримання подвійних дипломів.

Проект відповідає сучасним потребам вдосконалення існуючих навчальних програм за даним напрямком внаслідок оновлення енергетичних секторів Польщі та України.

КПІ ім. Ігоря Сікорського бере участь у проекті з 01.10.2019 р. по 31.03.2021 р. згідно з наказом КПІ ім. Ігоря Сікорського за №1/З01 від 30.10.2019 р.

Знайти основну інформацію щодо співпраці між Варшавською Політехнікою і КПІ ім. Ігоря Сікорського можна на інформаційному порталі

Інформаційна картка Проекту

Номер
Назва Підготовка та впровадження програми спільного навчання другого ступеня – Енергетика нового покоління (Електроенергетика нового покоління та енергетичні ринки)
Акронім ENG
Тривалість 18 місяців
Дата початку 01.10.2019
Дата закінчення 31.03.2021
Сума гранту 594 100 PLN
Донор NAWA (Польське національне агентство академічних обмінів) за програмою KATAMARAN
Напрям співпраці Створення та впровадження спільної міжнародної англомовної освітньої магістерської програми подвійних дипломів між Варшавським технологічним університетом та КПІ ім. Ігоря Сікорського
Веб-сайт http://io.iee.kpi.ua/node/421
Координатор Проекту (грантхолдер):
Організація Варшавський технологічний університет
(Politechnika Warszawska)
ПІБ Швірскі Конрад
Телефон/факс 222345214
еmail konrad.swirski@itc.pw.edu.pl
Координатор (відповідальна особа) Проекту від КПІ ім. Ігоря Сікорського:
ПІБ Стрелков Мирослав Трохимович
Телефон +38 067 736 43 39
еmаil miroslav.strelkov@ukr.net
Структурний підрозділ Інститут енергозбереження та енергоменеджменту
Посада доцент кафедри електропостачання
Менеджер Проекту від КПІ ім. Ігоря Сікорського:
ПІБ Стрелкова Галина Георгіївна
Телефон +38 067 719 42 31
еmаil galaz@i.ua
Структурний підрозділ Інститут енергозбереження та енергоменеджменту
Посада доцент кафедри електропостачання

Мета Проекту:

створення міжнародної англомовної освітньої програми «Енергетика нового покоління (Електроенергетика нового покоління та енергетичні ринки)» з можливістю отримання подвійних дипломів, яка відповідає сучасним потребам вдосконалення існуючих навчальних програм за даним напрямком внаслідок оновлення енергетичного сектору в Польщі та Україні.

Завдання Проекту:
  • створення нової міжнародної освітньої магістерської програми подвійних дипломів Варшавського технологічного університету та КПІ ім. Ігоря Сікорського;
  • викладання занять програми англійською мовою;
  • підготовка нового навчального плану;
  • використання синергії дидактичного та дослідницького досвіду  Варшавського технологічного університету та КПІ ім. Ігоря Сікорського;
  • поєднання навчального процесу з безпосереднім ознайомленням з роботою підприємств, що працюють у енергетичній галузі, та використанням сучасних ІТ-систем;
  • посилення міжнародної співпраці та мобільності студентів.
Очікувані результати:
  1. Підготовка та впровадження нової магістерської англомовної програми подвійних дипломів «Енергетика нового покоління (Електроенергетика нового покоління та енергетичні ринки)» Варшавського технологічного університету та КПІ ім. Ігоря Сікорського.
  2. Прийняття на навчання студентів за магістерською англомовною програмою подвійних дипломів «Енергетика нового покоління (Електроенергетика нового покоління та енергетичні ринки)» після отримання належних рішень відповідних рад університетів-партнерів з подальшим продовжуванням набору студентів щорічно.
  3. Підготовка нових лекцій та лабораторних занять для вивчення магістерської (англомовної) програми подвійних дипломів «Енергетика нового покоління (Електроенергетика нового покоління та енергетичні ринки)» учасниками проекту від Варшавського технологічного університету та КПІ ім. Ігоря Сікорського, які будуть доступні в стаціонарному та віддаленому (дистанційному) режимі.
  4. Створення інформаційного порталу магістерської англомовної програми подвійних дипломів «Енергетика нового покоління (Електроенергетика нового покоління та енергетичні ринки)», який буде доступний для всіх потенційних кандидатів на навчання та зацікавленим особам англійською, польською та українською мовними версіями.

Новий міжнародний проект кафедри електропостачання ІЕЕ

Розвиток взаємовідносин за форматом прямої взаємодії з Варшавською політехнікою, м. Варшава, Республіка Польща – підсумки 2019 року