PROMITHEAS-4, Трансфер знань та необхідних досліджень для підготовки політичних пропозицій з пом’якшення дій та адаптації до змін клімату

ІНШЕКОВ Євген Миколайович
канд.техн.наук., доцент
Координатор проекту від НТУУ "КПІ"

PROMITHEAS-4

• Початок впровадження: Січень 2011.
  • Термін: 3 роки (2011-2013).
  • Назва: “Трансфер знань та необхідних досліджень для підготовки політичних пропозицій з пом’якшення дій та адаптації до змін клімату”
  • Анотація проекту: трансфер знань у сфері енергоефективності та пом'якшення змін клімату для країн чорноморського басейну
  • Мета: підготування та розроблення пропозицій з пом’якшення дій та адаптації до змін клімату для країн Чорноморського регіону при забезпеченні комплексного підходу до зниження викидів парникових газів та покращення довкілля.
  • Стратегія проекту: Визначити комбінований набір дій (політичних) в загальній стратегії (сценаріях) для зниження викидів парникових газів, а також протистояння їх негативним наслідкам та впливу на розвиток економіки.
  • Форма організації: міжнародний консорціум. У складі консорціуму 16 партнерів з 14 країн.

Консорціум

1. Energy Policy and Development Centre (KEPA) – National and Kapodistrian University of Athens, Greece - (Coordinator)
  2. National Observatory of Athens - Greece
  3. Institute for Advanced Studies - Austria