Міжнародний проект в сфері освіти «Підготовка та впровадження програми спільного навчання другого ступеня – Енергетика нового покоління» за програмою KATAMARAN Польського національного агентства академічних обмінів NAWA

Міжнародний проект в сфері освіти «Підготовка та впровадження програми спільного навчання другого ступеня – Енергетика нового покоління (Електроенергетика нового покоління та енергетичні ринки)» фінансується Польським національним агентством академічних обмінів NAWA за програмою KATAMARAN.

Навчальний візит групи українських студентів до Німеччини: німецько-українське співробітництво задля практично-орієнтованої та новітньої освіти інженерів-електротехніків

Проект «Навчальний візит групи українських студентів до Німеччини: німецько-українське співробітництво задля практично-орієнтованої та новітньої освіти інженерів-електротехніків» виконується КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту за фінансової підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) коштами Міністерства закордонних справ Німеччини.

Норвезько – Українське співробітництво з освіти, заснованої на наукових дослідженнях в сфері інноваційних, сталих та енергоефективних систем

Проект «Норвезько – Українське співробітництво з освіти, заснованої на наукових дослідженнях в сфері інноваційних, сталих та енергоефективних систем: CPEA-LT-2016/10044» виконується Університетським коледжем Південно-Східної Норвегії спільно з КПІ ім. Ігоря Сікорського, за фінансової підтримки програми Євразія Норвезького центру для міжнародного співробітництва в освіті (SIU).

Професіоналізація та стабілізація енергетичного менеджменту в Україні

Проект «Професіоналізація та стабілізація енергетичного менеджменту в Україні» виконується в рамках Угоди про партнерство та співпрацю між ІЕЕ Національний технічний університет України «Київський Політехнічний Інститут імені Ігоря Сікорського» та  Університетом вивчення прикладного менеджментута Hochschule der Wirtschaft für Management за фінансової підтримки уряду Німеччини.

Проект EnergyWare, двосторонній грант за програмою IncoNet EaP

Проект EnergyWare – Енергетична ефективність складських приміщень у ланцюгах морських поставок, реалізується за підтримки програми співпраці для країн східного партнерства (IncoNet EaP) і координується Німецьким аерокосмічним центром (DLR). Це один із двосторонніх грантів програми IncoNet EaP, спрямований на формування нових кластерів наукових установ, що спільно прийматимуть участь у європейській програмі досліджень «Горизонт 2020».

Детальніша інформація про грант за посиланням: http://www.inco-eap.net/en/401.php.

Eurasia Programme - SIU, Ukrainian-Norwegian Collaboration on Higher Education

EURASIA PROGRAMME is aimaed to contribute to renewal and internationalisation of higher education in the cooperating countries.

The Norwegian Cooperation Programme in Higher Education (SIU) is a public Norwegian agency promoting international cooperation in education and research. SIU with Eurasia programme supports project cooperation between institutions in Norway and Armenia, Azerbaijan, Belarus, Georgia, Kazakhstan, Kirgizstan, Moldova, Tajikistan, Turkmenistan, Ukraine and Uzbekistan.

For details see more https://www.siu.no/eng

Проект «CENEAST», Програма Tempus

Проект «CENEAST» «Реформування програм у сфері містобудівництва на просторі Східного сусідства», що реалізується у рамках Програми Tempus є Міжрегiональним спільним проектом, пріоритети якого спрямовані на модернізацію навчальних програм.

За більш детальною інформацією звертайтесь до http://www.ceneast.com

PROMITHEAS-4, Трансфер знань та необхідних досліджень для підготовки політичних пропозицій з пом’якшення дій та адаптації до змін клімату

PROMITHEAS-4

  • Початок впровадження: Січень 2011.
  • Термін: 3 роки (2011-2013).
  • Назва: “Трансфер знань та необхідних досліджень для підготовки політичних пропозицій з пом’якшення дій та адаптації до змін клімату”
  • Анотація проекту: трансфер знань у сфері енергоефективності та пом'якшення змін клімату для країн чорноморського басейну
  • Мета: підготування та розроблення пропозицій з пом’якшення дій та адаптації до змін клімату для країн Чорноморського регіону при забезпеченні комплексного підходу до зниження викидів парникових газів та покращення довкілля.
  • Стратегія проекту: Визначити комбінований набір дій (політичних) в загальній стратегії (сценаріях) для зниження викидів парникових газів, а також протистояння їх негативним наслідкам та впливу на розвиток економіки.
  • Форма організації: міжнародний консорціум. У складі консорціуму 16 партнерів з 14 країн.