Проект «Норвезько – Українське співробітництво з освіти, заснованої на наукових дослідженнях в сфері інноваційних, сталих та енергоефективних систем: CPEA-LT-2016/10044» виконується Університетським коледжем Південно-Східної Норвегії спільно з КПІ ім. Ігоря Сікорського, за фінансової підтримки програми Євразія Норвезького центру для міжнародного співробітництва в освіті (SIU).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА ПРОЕКТУ

Назва проекту: Норвезько – Українське співробітництво з освіти, заснованої на наукових дослідженнях в сфері інноваційних, сталих та енергоефективних систем
Номер: CPEA-LT-2016/10044
Тривалість проекту: 2017-2019 роки
Донор: Норвезький центр міжнародного співробітництва в галузі освіти (SIU)
Напрям співпраці: Оновлення та інтернаціоналізація вищої освіти в країнах-партнерах за програмою Євразія

Координатор проекту (грантхолдер):
Організація: Університетський коледж Південно-Східної Норвегії
Відповідальні особи:
Свейн Соре Хаген
Керівник Департаменту електроенергетики, інформаційних технологій та кібернетики
E-mail: svein.t.hagen@usn.no

Карлос Фернандо Пфайффер Селайя
Координатор проекту
E-mail: carlos.pfeiffer@usn.no

Виконавчий партнер в Україні:
Організація: Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
Відповідальні особи:
Денисюк Сергій Петрович
Директор Інституту енергозбереження та енергоменеджменту
E-mail: spdens@ukr.net

Стрелкова Галина Георгіївна
Координатор проекту
E-mail: galaz@i.ua

Проект «Норвезько – Українське співробітництво з освіти, заснованої на наукових дослідженнях в сфері інноваційних, сталих та енергоефективних систем: CPEA-LT-2016/10044» має три основні цілі, що відповідають програмі інтернаціоналізації КПІ ім. Ігоря Сікорського та науковим напрямкам Інституту енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ):

1. Посилити трансфер знань між факультетами обох університетів для розроблення нової програми підготовки аспірантів «Системи енергетичного менеджменту та інтелектуальні електромережі», запропонованої ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського у відповідності до вимог Болонської системи.

2. Розробити спільні курси (з англомовним викладанням) для посилення навчальних програм студентів-магістрів та аспірантів ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського та Департаменту електроенергетики, інформаційних технологій та кібернетики Університетського коледжу Південно-Східної Норвегії; розроблені навчальні матеріали зробити доступними для онлайн-навчання.

3. Посилити академічну мобільність студентів та співробітників обох інституцій, спільне керівництво наукових робіт та дисертаційних досліджень, підготовку спільних публікацій науково-дослідних результатів у сфері інноваційно-сталих та енергоефективних систем.

Agreement on partnership in education and research between University College of Southeast Norway and Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute was signed
     Візит представника Норвезького центру міжнародного співробітництва в галузі освіти
  Проектна зустріч представників Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського та Університетського коледжу Південно-Східної Норвегії  (Королівство Норвегія)
   Візит представників Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського до Університету Південно-Східної Норвегії (Королівство Норвегія)