Проект «Норвезько – Українське співробітництво з освіти, заснованої на наукових дослідженнях в сфері інноваційних, сталих та енергоефективних систем: CPEA-LT-2016/10044» виконується Університетським коледжем Південно-Східної Норвегії спільно з КПІ ім. Ігоря Сікорського, за фінансової підтримки програми Євразія Норвезького центру для міжнародного співробітництва в освіті (SIU).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА ПРОЕКТУ

Назва проекту: Норвезько – Українське співробітництво з освіти, заснованої на наукових дослідженнях в сфері інноваційних, сталих та енергоефективних систем
Номер: CPEA-LT-2016/10044
Тривалість проекту: 2017-2019 роки
Донор: Норвезький центр міжнародного співробітництва в галузі освіти (SIU)
Напрям співпраці: Оновлення та інтернаціоналізація вищої освіти в країнах-партнерах за програмою Євразія

Координатор проекту (грантхолдер):
Організація: Університетський коледж Південно-Східної Норвегії
Відповідальні особи:
Свейн Соре Хаген
Керівник Департаменту електроенергетики, інформаційних технологій та кібернетики
E-mail: svein.t.hagen@usn.no

Карлос Фернандо Пфайффер Селайя
Координатор проекту
E-mail: carlos.pfeiffer@usn.no

Виконавчий партнер в Україні:
Організація: Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
Відповідальні особи:
Денисюк Сергій Петрович
Директор Інституту енергозбереження та енергоменеджменту
E-mail: spdens@ukr.net

Стрелкова Галина Георгіївна
Координатор проекту
E-mail: galaz@i.ua

Проект «Норвезько – Українське співробітництво з освіти, заснованої на наукових дослідженнях в сфері інноваційних, сталих та енергоефективних систем: CPEA-LT-2016/10044» має три основні цілі, що відповідають програмі інтернаціоналізації КПІ ім. Ігоря Сікорського та науковим напрямкам Інституту енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ):

1. Посилити трансфер знань між факультетами обох університетів для розроблення нової програми підготовки аспірантів «Системи енергетичного менеджменту та інтелектуальні електромережі», запропонованої ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського у відповідності до вимог Болонської системи.

2. Розробити спільні курси (з англомовним викладанням) для посилення навчальних програм студентів-магістрів та аспірантів ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського та Департаменту електроенергетики, інформаційних технологій та кібернетики Університетського коледжу Південно-Східної Норвегії; розроблені навчальні матеріали зробити доступними для онлайн-навчання.

3. Посилити академічну мобільність студентів та співробітників обох інституцій, спільне керівництво наукових робіт та дисертаційних досліджень, підготовку спільних публікацій науково-дослідних результатів у сфері інноваційно-сталих та енергоефективних систем.