Подумала: «А може вийде..?», зібрала документи, дочекалась результатів і ось вже щаслива з усвідомленням того, що все таки вийшло, та з неймовірними очікуваннями від найближчих 5 місяців купую квиток до Польщі і збираю речі.

І надії справджуються. Сказати, що це було цікаво – мало, це було справді круто. Варшавський університет екології та управління вважається одним з кращих приватних ВНЗ у Польщі, і це відчувається зразу. Різні майстерні, лабораторії, комфортні зони відпочинку, бібліотеки, де також є робочі місця з сучасними комп’ютерами для студентів. Всі умови для навчання та отримання від цього задоволення створені. Саме навчання проходило англійською мовою, що також дало можливість покращити її рівень.

Звісно, програма Erasmus+ це не лише навчання, це пізнання іншої країни не з боку історичних пам’яток, а зсередини; це знайомство з соціальною та культурною різноманітністю (разом зі мною проживали й навчалися студенти з Намібії, Туреччини, Іспанії, Сербії і т.д.); це подорожі Європою, це 5 місяців самопізнання та самовдосконалення; а також величезний заряд мотивації на майбутнє!
За цей час я зрозуміла, що можливості є! Варто лише ними скористатись.

Air Zoom Pegasus 35