Для мене поїздка за програмою Еразмус+ – це ціла серія випробувань і перешкод. Ідея поїхати навчатись за кордон з’явилась в мене під час захисту бакалаврських проектів на 4-му курсі. Тоді я вперше почула про Еразмус+ від сокурсниці, яка до речі теж стала учасницею програми обміну. Тоді навчання за кордоном здавалось нереальним і безмежно далеким від мене. Я переймалася через знання англійської мови, потім, через процедуру подання документів (мені вона здавалась занадто заклопотаною і важкою) і в результаті я полишила спробу виїхати навчатись за кордон навіть не спробувавши, про що потім сильно жалкувала!

Але все ж таки рік потому мені вдалося перебороти себе, а також купу документів та нюансів і не лише подати документи для участі в конкурсі, але й вибороти своє право на навчання за кордоном! Подаючи документи, я навіть мріяти не могла, що через два місяці буду писати магістерську дисертацію у Королівстві Іспанія!

Чотири місяці, проведені в університеті міста Кордоба, принесли мені величезну купу нових вмінь, навичок, досвіду, подорожей, а також нових друзів. За 4 місяці ми разом з іншими студентами КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали 2 країни, 11 міст, подолали відстань у 14 233 км, познайомились із студентами з 12 країн і наші 8945 фотографій найкраще тому підтвердження!

Для мне поїздка за програмою обміну – це перша зроблена мною ДНК, перший досвід навчання не лише англійською, але й іспанською мовами, можливість по-новому відчути студентське життя в усіх його проявах. І все це на 6 курсі, коли здавалося б здивувати студентів вже нема чим.

Усім наступникам бажаю вірити у свої сили, не перейматися, якщо щось не виходить с першого разу і обов’язково пробувати ще! Можливість навчатися в європейському університеті варта ваших старань – відкиньте жодні сумніви!