Я отримала можливість навчатися в Університеті Південно-Східної Норвегії (USN) y рамках проекту «Норвезько-Українське співробітництво з освіти заснованої на наукових дослідженнях в сфері інноваційних, сталих та енергоефективних систем».

Навчання проходило в одному з кампусів, у місті Порсгрунн. Нове обладнання в лабораторіях, повне комп’ютерне забезпечення, велика бібліотека та вільний доступ до Інтернет на території усього університету робить навчальний процес приємним.

Перед початком семестру є можливість обирати предмети. Вся інформація та навчальні плани є у відкритому доступі на сайті університету. Навчання в магістратурі відбувається англійською і всі викладачі вільно володіють нею. Тому, крім нового досвіду у сфері вибраних предметів, гарно практикується англійська мова.

З перших днів перебування в Норвегії з’являється багато організаційних питань, проте норвежці з радістю допомагають, навіть якщо виникають труднощі. І майже всі місцеві жителі спілкуються англійською.

Часу вистачає і для навчання, і для подорожей. Норвегія багата своєю природою та краєвидами. Також зручне сполучення дозволяє подорожувати Європою.

Програма дає цікавий досвід, нові враження та знайомства, можливість розширити коло інтересів та покращити англійську.