Іван Фролов

Ще з дитинства дивлячись різні фільми про студентське життя, я задавався питанням: «Чи насправді можливо і навчатися, обираючи самі ті дисципліни, якими ти цікавишся та паралельно мати можливість насолоджуватися життям із своїми одногрупниками, навіть якщо ти студент та твої фінансові можливості обмежені?».
Думаю цього разу я знайшов те, що я шукав!

Іван Фролов

Чи хотіли ви колись дізнатися, в чому різниця між підходами до навчання в українських вищих навчальних закладах та в європейських? Чи цікаво Вам випробувати себе в навчанні за межами свого рідного ВНЗ, в зовсім не знайомому місці? Хотіли би ви, будучи ще студентом, мати змогу подорожувати по Європі? Якщо відповіді на ці питання позитивні, то мені не потрібно пояснювати Вам, чому я брав участь в програмі мобільності Еразмус+ з Лодзький Технічним Університет

Владислав Усатенко

Головною метою навчання в Університеті Люксембургу було здобуття нових знань та навичок. Також, було цікаво дізнатися, як проходить навчання за кордоном, дізнатися більше про культуру та історію країн Європи.

Олександра Іщенко

Норвегія – країна,  що мене підкорила. Країна льоду і полум’я, справжніх вікінгів. Моя мрія ще з дитинства. Я неймовірно щаслива за можливість - провести 6 місяців свого життя в цій чудовій країні.

Максим Артем'єв

Поїздка по програмі академічної мобільності: піврічне навчання в Університеті Південно-Східної Норвегії.

Антон Фандуль

I participated in a student exchange with the University of Southeastern Norway in 2019, during the spring semester. This exchange was truly decisive and full of new experiences and experiences.

Відгуки учасників проекту DAAD – навчальний візит групи студентів ІЕЕ до Німеччини

Відгуки учасників проекту DAAD – навчальний візит групи студентів ІЕЕ до Німеччини

Марта Мельник

I was the exchange student between the Institute of Energy Saving and Energy Management of Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute and University of South-Eastern Norway.  My study course was Electrical Power Engineering.

Вячеслав Голуб

I’m a Master student at Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute. I have been at University of South-Eastern Norway for 6 months as an exchange student.

Дарина Федоренко

Подумала: «А може вийде..?», зібрала документи, дочекалась результатів і ось вже щаслива з усвідомленням того, що все таки вийшло, та з неймовірними очікуваннями від найближчих 5 місяців купую квиток до Польщі і збираю речі.

Pages