ТЕМРО

Координатор проекту: Жученко Олексій Анатолійович:
    вул. Політехнічна, 39, навчальний корпус 19, офіс 301-а, Київ, 03056, Україна
Telephone:
    +380 (44) 454 91 48
E-mail: azhuch@ukr.net

Проект «Темпо» заснований в 2012 році за підтримки та у повній співпраці з Європейським Союзом, в межах освітньої програми Erasmus Mundus. Його мета – дати можливість усім бажаючим студентам та аспірантам поїхати на стажування до одного з університетів Італії, Іспанії чи Португалії.

 

Подача документів відбувається on-line.   Усі подані документи мають бути англійською мовою.

 

Перелік необхідних документів дивіться тут:

http://tempo.fa.utl.pt/index.php/application/requested-documents-for-the-candidates

Стисле пояснення:

  1. Declaration of Honour (affirmation of the authenticity of the presented information, free form) - підтвердження документів.

  2. Passport copy - копія загранпаспорта.

  3. Curriculum Vitae - стислий опис особистих та професійних даних.

  4. Language Certificate - підтвердження знання мови. Має бути підписаний у Вашого викладача з англійської мови, завізований заст. декана факультету лінгвістики Демиденко Ольгою Павлівною, мати печатку деканату  факультету лінгвістики та бути підписаним координатором проекту. Як варіант - міжнародний сертифікат на зразок TOEFL. 

  5. Recommendation Letter (up to two letters, free form) - рекомендаційні письма. Не більше двох.

  6. Motivation Letter (free form, up to 2000 words).

  7. Bachelor Transcript of Records - отримати учбову картку у деканаті, заповнити завантажений примірник і підписати в деканаті та у координатора.

Plan of study (example is to be downloaded; this document states your plan to do in the Host University according to its academic offer that is described in the Section “Study fields”)  - план навчання. Має бути узгоджений із координатором приймаючого університету. Детальна інформація - http://tempo.fa.utl.pt/images/examples.zip.

Sneaker sale